Ford C-MAX
1.5 Titanium | Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 12.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.450,-
LEASEPRIJS: € 205,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford C-MAX |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Titanium | Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 januari 2016 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 86.275 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 205,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-842-SV |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 687 kg |
| Gewicht: | 1.313 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 705 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- cruise control
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- lichtmetalen velgen 17"
- Metaallak
- navigatiesysteem full map
- Achteruitrijcamera
- Advanced Technology Pack
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Driver Assistance Pack
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verwarmbaar stuurwiel
- Elektrisch verwarmbare voorruit
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- Handsfree achterklep en elektrisch inklapbare buitenspiegels
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Privacy glass
- radio-CD/MP3 speler
- regensensor
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Trekhaak
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Zonneschermen achter